ARROWABG

شرکت بازرگانی Bendix در سال 2001 تاسیس شد و از همان ابتدا کار خود را با محصولات متنوعی در زمینه لوازم یدکی مانند انواع لامپ های خودرو، بوق اتومبیل، رله و آفتامات، فلاشر، تیغه برف پاکن، لوازم جانبی خودرو و غیره شروع کرد.
ما با کیفیت ترین محصولات را به همراه عالی ترین خدمات برای مشتریان خود فراهم آورده ایم و مشتاقانه منتظر نظرات مشتریان خود در زمینه همکاری، تبادل اطلاعات، طراحی و اجرای سرویس های بهتر می باشیم. 
ما کاملا معتقد هستیم که صرفه جویی خود به تنهایی ارزش آفرین است و همچنین جزئیات برای دست یابی به موفقیت بسیار مهم است و از سوی دیگر کیفیت قلب تپنده هر کسب و کاری هست. به همین دلیل ما با ارائه محصولات بهتر برای مشتریانمان آینده ای درخشان تر را برای یکدیگر به ارمغان  خواهیم آورد. 
با افتخار خدمت شما عرض مینماییم که  شرکت  Osram Automotive از اين پس لامپ هاي  اتومبيل خود را با نام تجاري ArrowAbg به بازار ایران عرضه مينمايد. طراحي و ساخت لامپ هاي  ArrowAbg  تمامأ توسط تكنولوژي كمپاني  Osram Automotive در کشور آلمان انجام گرفته است.
عملكرد عالي لامپ هاي ArrowAbg  و دامنه ي وسيع نور آن مانع از بروز تصادف و باعث بالا بردن ايمني شما در هنگام رانندگی ميشود.
محصولات متنوع ArrowAbg  از قبيل لامپ هاي هالوژني ، لامپ هاي راهنما و خطر ، هدلايت هاي زنون، هدلايت ال اي دي در دو مدل ١٢ ولت و ٢٤ ولت بزودی در بازار ایران عرضه خواهند شد.